star star star star

GRECOTEL ILIA PALMS

Килини

ДО 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 24.05.2022 И ОД 30.09 ДО 21.10.2022

ДО 15% ПОПУСТ ДО 31.01.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 29.09.2022

ДО 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.04 ДО 12.07.2022 И ОД 26.08 ДО 21.10.2022

ДО 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 13.07 ДО 25.08.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Grecotel Ilia Palms Aqua Park 4*

Локација: Хотелот се наоѓа на Пелопонез, во областа Илиа, место Килини во Riviera Olympia Resort комплексот, во областа на шумата, во близина на сите згради со услуги и базени на продолжената плажа на Килини.

Соби: соби дизајнирани во стил на седумдесеттите, со многу огледала, светли бои и различен дизајн, сите се опремени со клима уред, сателитска ТВ, мини фрижидер, телефон, купатило, фен, сеф и балкон/тераса.  

Услуга: Гостите ги користат сите услуги на Olympia Oasis Village & Aqua Park hotel на пансион и систем Се вклучено и детскиот клуб Grecoland & Grecoteens за тинејџери, бесплатни спортови , дневни и ноќни анимации, плажа и хотелските базени.

Координати: X: 21.1094 Y: 37.8581

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Клима
  • Сеф
  • ТВ
  • Телефон
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди