star star star star star

HOTEL ILIO MARE

Скала Приноу

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

ILIO MARE се наоѓа во местото Скала Принос на островот Тасос.

Сместување: собите се опремени со мини бар, ТВ, радио, CD плеер, клима, фен, телефон, сеф.

Услуга: полупансион (појадок и вечера).

Содржини:  а la carte  ресторан покрај море, главен ресторан, таверна покрај море, beach bar, pool bar, надворешен базен, базен за деца, продавници, бебиситерки, фризерница, козметички салон, Wi-Fi со пдоплата, фитнес центар, кино.

Плажа: сопствена плажа која е песочна.

Спорт и забава: тенис, одбојка на плажа, јавање на коњ -на барање, фитнес.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Велосипед
 • Детско катче
 • Кујна
 • Паркинг
 • Ресторан
 • ТВ
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди