star star star star star

HOTEL ILIO MARE

Скала Приноу

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Ilio Mare – 5* -  Хотело претставува луксузно одмаралиште на Тасос. Најмногу е прилагоден за софистицирани патници. Хотелот се наоѓа на самата плажа во Дасилио Скала Принос, наградена со Сино знаменце за убавите кристално сини води.

Располага со: клима уред и греење, сателитска ТВ, бежичен интернет, базен, ресторан, конференциски сали, фен, паркинг, бар, сала, спа, детски капацитети, хендикеп пристап, мини маркет и спортски терени.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Велосипед
 • Детско катче
 • Кујна
 • Паркинг
 • Ресторан
 • ТВ
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди