star star star star

LAGOMANDRA BEACH & SUITES

Никити

ДО 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 20.07.2022 И ОД 25.08 ДО 25.10.2022

ДО 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.07 ДО 24.08.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Lagomandra Beach  4*

Локација:

Lagomandra Beach Hotel се наоѓа на десниот брег на вториот крак кај Лагомандра. Никити е на 20 - минутно возење. Неа Мудања е на растојание од 52 km а меѓународниот аеродром во Солун е на 102 километри. 

Хотелот има отворен базен и ресторан. Се одликува со климатизирани соби, со балкон и бесплатен Wi - Fi пристап. Сите соби имаат телевизор со рамен екран, сателитски канали и мини фрижидер. Секоја соба има сопствено купатило со тоалети и фен. Пијалоци и освежувачки коктели се сервира во барот на самото место. Некои ручеци и вечери се подготвуваат во à la carte ресторанот. Паркингот е бесплатен.

X Координати: 40.137114

Y координати: 23.747356

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Детско катче
 • Клима
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Ресторан
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди