star star star star

NTINAS FILOXENIA

Тасос

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Ntinas Filoxenia Hotel & Spa 4*

Локација: Скала Потамија (Голден Бич)

Сместување: Вкупно 85 соби. Double Rooms (18 sq.m); Doubles Deluxe (20 sq.m); Doubles Superior (23 sq.m), Executive Doubles (17 sq.m), Junior Suites (22-25 sq.m), Apartments 1-Broom Executive (35 sq.m), Apartments 2-Brooms (65 sq.m), Maisonnetes 3-Bedroom (90 sq.m), Villa Maisonettes Stone (45 sq.m), Villa Exclusive (90 sq.m), Villa Grand (150 sq.m).

Содржини: Чистење и менување постелнина 3 пати во една недела. Ресторан, интернет, базен, Џакузи (со доплата)

Плажа: 150м од Хотелот

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Масажа
  • Ресторан
  • СПА
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди