star star star star

TOSCA BEACH

Кавала

ДО 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2022

ДО 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2022

ДО 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022

ДО 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Приватна песочна плажа, удобни соби, ресторани, бар, детски клуб услога на високо ниво се само дел од одликите на овој хотел.
Локација: Сликовито туристичко подрачје во Кавала, на 1 км од местото Палио (со бројни продавници, таверни, ресторани и барови), 6 км од градот Кавала, 40 км од аеродромот во Кавала. Хотелот се состои од бунгалови, сместени во мала борова шума, централна зграда со ресторан и 18 бунгалови каде се наоѓаат собите. Хотелот нуди опуштен семеен одмор.
Услуга: All inclusive
Вкупно 125 соби: Single, Dbl, Dbl Bunk bed, Family suites SV, Suites SV.
Сите соби се комплетно опремени со клима, телефон, Wi fi, сеф, минибар, TV, фен, прибор за припрема на кафе или чај, балкон.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бар
  • Клима
  • Лежалки и чадори
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди