Следете нé или притиснете Escape

Далечни дестинации

Би сакале да посетите некоја од далечните дестинации, посакувате топло море, прекрасни песочни плажи, магични зајдисонца... Најдобрите хотели и најубавите егзотични дестинации  за кои толку многу сте слушале сега се поблиску до Вас!
 
Во туристичкиот бутик на ПАПИЛОН можете сами да си го скроите патувањето или професионалците од ПАПИЛОН можат тоа да го сторат за Вас. Изберете дестинација и нашите професионалци ќе Ви го изготват најдобриот можен аранжман, ке Ве посоветуваат за дестинациите како и кога е најдобар период за посета.
 
Посетете ги најполурните далечни дестинации како Малдиви, Куба, Сејшели, Тајланд, Мексико, Дубаи, Токио и многу други. Доколку сакате да посетите некоја дестинација, само пренесете ни ги Вашите желби  и ние ќе Ви “скроиме” патување од соништата.